BALTCOMJesteśmy firmą rodzinną działającą od 2013, która nieustannie poszerza grono usatysfakcjonowanych Klientów dzięki konsekwentnej realizacji naszej misji - "Po pierwsze jakość" - w odniesieniu do naszych produktów i usług.

Staramy się zapewnić szeroką ofertę produktów i usług najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą oraz poradą. Dbamy o wygodę naszych Klientów zapewniając kompleksową obsługę sprzedażową i logistyczną, włącznie z monitoringiem przesyłek.Oferujemy różnorodne formy zakupu:

  • poprzez zamówienia telefoniczne - tel. 692 424 426,
  • w naszym sklepie internetowym Baltcom.pl,
  • w portalu Allegro.pl,
  • w portalu Empik.com.Życzymy udanych zakupów,

Zespół Baltcom

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.