Bezpieczne płatności

Bezpieczeństwo Waszych zakupów jest na nas priorytetem dlatego, dla jego zachowania przyjęliśmy następujące zasady:

  • zastosowaliśmy w naszym sklepie certyfikat bezpieczeństwa SSL,
  • udostępniamy tylko w pełni sprawdzone i bezpieczne formy płatności,
  • współpracujemy z uznanymi organizacjami płatniczymi takimi jak PayU oraz Przelewy24.

Dodatkowo zapewniamy monitoring Waszych płatności, aby w przypadku jakichkolwiek zakłóceń niezwłocznie Was powiadomić o tym fakcie. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowaliśmy zamówienia oczekujące na płatność!Obecnie obsługujemy następujące formy płatności:

Forma płatności Instytucja płatnicza Sposób dokonania płatności
Przelew bankowy n/d Płatność w formie przelewu na nasz numer konta, który podajemy w wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia. Pamiętaj, by w tytule podać swój indywidualny numer zamówienia. Numer zamówienia oraz numer konta i niezbędne dane do wykonania płatności otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przelewu należy dokonać w terminie do 7 dni od otrzymania e-maila potwierdzającego zamówienie. Jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Szybki przelew elektroniczny PayU Ta forma płatności dostępna jest w momencie składania zamówienia na stronie Baltcom.pl. Po wybraniu tej opcji i dokończeniu procesu składania zamówienia, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę swojego banku. Dane do płatności zostaną wypełnione automatycznie po zalogowaniu się do banku. Należy sprawdzić poprawność danych i zatwierdzić przelew. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie transakcji w formie e-maila. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU.
Karta VISA i VISA Electron Płatności za założone zamówienie możesz dokonać używając karty kredytowej, lub debetowej. System PayU obsługuje następujące karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU.
Karta MasterCard
Karta Maestro
Szybki przelew elektroniczny Przelewy24 Ta forma forma płatności dostępna jest w momencie składania zamówienia na stronie Baltcom.pl. Po wybraniu tej opcji i dokończeniu procesu składania zamówienia, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę swojego banku. Dane do płatności zostaną wypełnione automatycznie po zalogowaniu się do banku. Należy sprawdzić poprawność danych i zatwierdzić przelew. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie transakcji w formie e-maila. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez Przelewy24.
Karta VISA i VISA Electron Płatności za założone zamówienie możesz dokonać używając karty kredytowej, lub debetowej. System PayU obsługuje następujące karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez Przelwey24.
Karta MasterCard
Karta MaestroŻyczymy udanych zakupów,

Zespół Baltcom