Dostawy zamówień

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania płatności. Korzystamy z niezawodnych i szybkich usług kurierskich świadczonych przez InPost. Do każdej przesyłki otrzymasz dedykowany link do jej śledzenia online.

Dodatkowo zapewniamy monitoring Waszych przesyłek, aby w przypadku upływającego terminu odbioru powiadomić Was o tym fakcie. Dzięki temu rozwiązaniu zredukowaliśmy niemal do zera nieodebrane przesyłki!Opłaty za przesyłkę zależą od rodzaju wybranej usługi przewozowej i wynoszą odpowiednio:

Usługa Wartość zamówienia Koszt
PaczkomatyInPost do 200 zł brutto 11,66 zł brutto
od 200 zł brutto bezpłatna
KurierInPost do 200 zł brutto 13,82 zł brutto
od 200 zł brutto bezpłatna
KurierInPostpobranie do 200 zł brutto 15,82 zł brutto
od 200 zł brutto bezpłatna
KurierDPD do 200 zł brutto 14,36 zł brutto
od 200 zł brutto bezpłatna
KurierDPDpobranie do 200 zł brutto 17,13 zł brutto
od 200 zł brutto bezpłatna

Zalecamy zgrupowanie artykułów w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich.

Każda przesyłka kurierska oraz przesyłki paczkomatowe o wartości od 500 zł są ubezpieczone na wypadek zagubienia, lub uszkodzenia.

Nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych, ani za pakowanie.Dostawy zwrotów

W przypadku zwrotów zakupionego towaru klient pokrywa koszty przesyłki zwrotnej. Rekomendujemy jej nadanie poprzez InPost.Pakowanie przesyłek

Staramy się jak najlepiej zabezpieczyć zakupione przez Was produkty na czas transportu, poprzez zastosowanie pudełek dostoswanych rozmiarami i wytrzymałością do gabarytów oraz wagi transportowanych przedmiotów. Ponadto same produkty zabezpieczamy przed przemieszczaniem wewnątrz pudełka.Życzymy udanych zakupów,

Zespół Baltcom